Lugar Simples E Tranquilo Villa

  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Deze 1-slaapkamer Lugar Simples E Tranquilo Villa São Paulo biedt plaats aan maximaal 3 gasten en bevindt zich op een welgelegen locatie op 3 km afstand van bezienswaardigheden als de Tempel van Salomo. De 1-badkamer villa bevindt zich in de Vila Guilherme wijk en biedt een bureau voor zakenreizigers.

Deze accommodatie heeft een badkamer, voorzien van een douche.

Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een kitchenette van deze villa. Pizzaria Mama Cora serveert Italiaanse gerechten en ligt binnen handbereik van deze gesitueerde in São Paulo Lugar Simples E Tranquilo Villa.

Het Memorial da América Latina vindt u op korte rijafstand van 15 minuten van deze villa, en de Concertzaal Sala São Paulo is op 10 minuten met de auto. De gesitueerde in São Paulo Lugar Simples E Tranquilo Villa ligt binnen 4 km van culturele bezienswaardigheden zoals de Pinacoteca do Estado. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het Museu Catavento, gelegen op 20 minuten met de auto.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Lugar Simples E Tranquilo Villa São Paulo
Simples E Tranquilo Lugar Na Vila Guilherme
Mobiele prijsaanbieding

Simples E Tranquilo Lugar Na Vila Guilherme

0 m van de accommodatie
USD 22 USD 20
per nacht
Lugar Aconchegante Lado Do Expo Center
Mobiele prijsaanbieding

Lugar Aconchegante Lado Do Expo Center

10
Voortreffelijk 1 beoordeling
0 m van de accommodatie
Casa Perto Expo Center Norte E Anhembi 1Km
Mobiele prijsaanbieding

Casa Perto Expo Center Norte E Anhembi 1Km

10
Voortreffelijk 16 beoordelingen
321 m van de accommodatie
USD 259 USD 233
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Congonhas
    18 km

    Treinstations

    Terminal Rodoviario do Tietê
    2,3 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Wat is de tijd van in- en uitchecken bij Lugar Simples E Tranquilo Villa?
      Gasten van Lugar Simples E Tranquilo Villa moeten uiterlijk om 18:00 in te checken en tot 11:00 uit te checken.
    • Welke restaurants liggen er in de buurt van Lugar Simples E Tranquilo Villa?
      Restaurants in de buurt van Lugar Simples E Tranquilo Villa zijn onder andere Pizzaria Mama Cora en Pizzaria Primadona.
    • Hoeveel gasten kan Lugar Simples E Tranquilo Villa ontvangen?
      Er kunnen maximaal 3 gasten verblijven in Lugar Simples E Tranquilo Villa.
    • Heeft Lugar Simples E Tranquilo Villa een keuken?
      Ja, Lugar Simples E Tranquilo Villa heeft een ingerichte kitchenette.
    • Heeft de villa een bubbelbad?
      Ja, de villa biedt een jacuzzi.
    • Welke beroemde bezienswaardigheden moeten we bekijken tijdens een verblijf in Lugar Simples E Tranquilo Villa?
      Gasten kunnen het Memorial da América Latina bezoeken, gunstig gelegen op 7 km afstand van Lugar Simples E Tranquilo Villa.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Congonhas
    18 km

    Treinstations

    Terminal Rodoviario do Tietê
    2,3 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Lugar Simples E Tranquilo Villa São Paulo

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten